ČlánkyPozvánky

Sezona startuje!

Druhým zářijovým víkendem startuje pro vracovské házenkáře nový soutěžní ročník.

Sobota 8. září

TJ Sokol Vracov – Draken Brno, Dorostenky, 9:00

TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava, Dorostenky, 9:00

Neděle 9. září

TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec B, Muži, 10:30

TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec A, St. žačky, 12:00

TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec, St. žáci, 13:15

TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec B, St. žačky, 14:30

 

Po loňské velmi vydařené sezoně je co obhajovat! Po mnoha letech ženy vyhrály JMOP a postoupily přímo do kvalifikace o 1. ligu i letos bude tým pod vedením kouče Lopraise mít nejvyšší ambice a porve se o první příčku zejména s brněnským Drakenem.

Dorostenky v závěru loňského  ročníku dokázaly porazit oba své soupeře a postoupily na Mistrovství ČR do Tymákova. Cíl pro nadcházející ročník je jasný, znovu vybojovat postup na jeden ze dvou závěrečných turnajů.

Stejně jako dorostenky i starší začky v závěru vybojovaly postup na Mistrovství ČR, také v Tymákově. Starší žačky jsou letos naší nejnadější kategorií, s trouchou štěstí by se závěrečný turnaj mohl pořádat ve Vracově.

Mladší žačky suveréně ovládly svou soutěž a již po podzimní části bylo jasné, že holky nepojedou do Mostu pouze do počtu, ale jako aspirant na jednu z medailí. Většina kádru přešla do vyšší kategorie, ale i tak nás mohou naše nejmenší mile překvapit.

Dvouleté putování II. ligou zkončilo pro muže pádem do krajského přeboru. Po ne příliš dobrém podzimu přišlo ještě horší jaro a muži obsadili poslední 12 místo. Ambice jsou jasné, porazit všechny své soupeře a dokázat, že vracovští muži do ligy patří!

Starší žáci v uplynulé sezoně zkončily uprostřed tabulky, podobné ambice se očekávají i letos.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..