Výsledky

TJ Jiskra Humpolec neděle 1.10.2017

V neděli 1.10.2017 jsme vyrazili společně  autobusem na Vysočinu. Soupeřem nám byla družstva TJ Jiskry Humpolec. Přestože družstva nejela v optimální sestavě, přivezli jsme domů 6 bodů.

mladší žákyně
TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Vracov 22:2 (10:1)
Rozhodčí:
Začátek: 10:00
Díky čtvrtečnímu svátku nám mnoho rodičů své děti nepustilo a tak jsme odjeli do Humpolce s osmi hráčkami, z toho bylo pět úplných nováčků, kteří na velkém hřišti ještě nehráli . Všichni si na hřišti vyzkoušeli všechny posty, i když to mělo negativní vliv na výsledek

Sestava a branky: Sandra Koutná, Michaela Koišová, Lucie Brunclíková, Amálie Varmužová, Natálie Zancová, Nicol (1) a Natálie Maradovy, Ema Kůrová (1)

Starší žákyně
TJ Jiskra HumpolecTJ Sokol Vracov  7:30 (2:18)
Rozhodčí:
Začátek: 11:10

Sestava a branky:  Kateřina Kulendová – Chlustinová Adéla (7), Dobešová ) (13), Varmužová Tereza (10), Varmužová Aneta, Slavíková Barbora, Valihrachová Marie, Šťastná Adéla, Snášelová Bára, Semmlerová Karolína, Kůrová Anna, Lopraisová Aneta

Naše děvčata na soupeře vletěla a v 15 minutě to bylo 12:0 a vypadalo to, že dají do poločasu 20 branek. Po prostřídání obrany se brankostroj trochu zadrhl a bylo to „jen“ 18:2. V druhé půli děvčate poněkud polevila v přesnosti střelby a taky dostala příležitost celá střídačka. Soupeř byl opravdu slabý a konečný výsledek 30:7 mluví za vše.

TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Vracov  9:1 (1:0)
Rozhodčí:
Začátek: 12:20

Sestava a branky:  Sandra Koutná (1), Michaela Koišová, Lucie Brunclíková, Amálie Varmužová, Natálie Zancová, Nicol a Natálie Maradovy, Ema Kůrová

Třebaže jsme nastoupili proti téměř stejnému soupeři, výkon byl mnohem lepší. Góly sice zatím nedáváme, ale to přijde. V prvním poločase byla skvělá brankářka Sandra Koutná, které dal soupeř pouze jednu branku. Zásluhu na tom měla i lepší hra obrany

ženy
TJ Jiskra Humpolec  -TJ Sokol Vracov  4:32 (2:16)
Rozhodčí:
Začátek:
13:30

. Většinou se v tomto čase na Vysočině hrává za chladného počasí, ale v neděli byl nádherný a slunečný den. Oproti minulému týdnu chyběla Romana Svitálková, jinak jela děvčata v plné síle. Podle dosavadních výsledků soupeře, to vypadalo na lehčí utkání, ale že to půjde tak hladce, nikdo netušil. Od první minuty dominovaly jen hráčky Vracova. Obrana získávala jeden míč za druhým, neboť hra soupeře byla poměrně chaotická a neměla pořádnou jiskru a útočnice se střídaly v proměňování gólových příležitostí. Jen na hře Kateřiny Šafářové bylo znát, že nastoupila s nemocí a do druhé půle již moc nezasáhla. Domácím nepomohla ani výměna brankářek. Vracovjanky soupeře lehce přehrály a po shodných obou poločasech, utkání skončilo jednoznačným vítězstvím Vracova v poměru 32:4.

Utkání krátce zhodnotil trenér Vracova Zdeněk Loprais: „ Do utkání jsme šli, že nevíme co od soupeře očekávat, ale nakonec to bylo velké zklamání. Utkání nemělo žádnou kvalitu, neboť jsme soupeře přehrávali ve všech herních situacích. Každá výhra člověka potěší, ale když vidíte, co jsme pro to museli dnes udělat, tak velké nadšení z toho není. Určitě bychom rádi hráli raději vyrovnané zápasy, kde do poslední chvíle může vyhrát jeden, nebo druhý. Snad se takových zápasů brzy dočkáme“.

Sestava a branky: Lucie Jurečková, Andrea Polanská, Veronika Somrová, Pavlína Netopilová, Monika Pekařová, Natálie Polanská (10), Kateřina Šafářová (3), Marcela Hurtíková (8), Renata Chlustinová (5), Eliška Niklová (6)

muži:
TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Vracov  13:14 (6:6)
Rozhodčí:
Začátek: 15:00
Sestava a branky: Jiří Gasnárek – Miroslav Bábíček, Zdeněk Loprais, Vojtěch Marek – Libor Bulička (1), Tomáš Mrkva (10), Pavel David (3) a Jaromír Kunický (opřený o střídačku)

S tak úzkým kádrem jsme už dlouho nehráli. Proti minulému kolu odjelo pouze 6 hráčů a tak musel nastoupit i trenér žen Zdeněk Loprais a záda jim kryl na střídačce další trenér, který naštěstí nemusel na hřiště a jen kluky dirigoval z pozice trenéra. Jedny skříplé záda ze stavby (holt ti mladí dnes nic nevydrží) a navíc dvě další omluvy nás postavily do nelehké situace. Kluci podali opravdu bojovný výkon a tak jsem kromě rozcvičky na hřiště nemusel. Po vyrovnaném poločase, kdy jedno nebo druhé družstvo vedlo jen o branku se odešlo do šaten za stavu 6:6. Asi v 10 minutě druhého poločasu jsme odskočili na rozdíl tří branek a náskok jsme udržovali další čtvrthodinu. V posledních pěti minutách se soupeři podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Minutu před koncem jsme měli míč v držení a ukvapenou střelou do tyče jsme soupeři darovali ještě možnost k vyrovnání, ale obrana soupeře už ke střelbě nepustila. Střelecky se zaskvěl Tomáš Mrkva, autor deseti branek a útok doplnil obránce Libor Bulička. Výborně zachytal Jirka Gasnárek, který měl neuvěřitelnou 55% úspěšnost zákroků, k čemuž mu pomohla dobře hrající obrana. V sobotu 7.10. nás čeká odložené utkání s SK Autonot Jihlava a v neděli Draken Brno B.