InformaceVýsledky

TJ Stará Ves – TJ Sokol Vracov, 29.9.2019

Ženy odehrály v neděli 29.září 2019  ligovému utkání na hřišti TJ Stará Ves nad Ondřejnicí.

ženy:
TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – TJ Sokol Vracov   29:24 (11:10)

Sestava a branky: Jurečková L. – Polanská A., Somrová V., Flajzarová S., Pekařová M. – Hurtíková (10), Polanská (7), Fridrichová (4), Šafářová (2), Niklová (1)
Rozhodčí:  Václavek Jan
Začátek: 10:30

Komentář:
O posledním zářijovém víkendu odjely vracovské hráčky k soupeři do Staré Vsi. První poločas byl ve znamení dobré a vyrovnané házené, o čemž svědčí také výsledek 11:10 pro soupeře. Do druhého poločasu se tak vracovské ženy vydaly s motivací skóre dotáhnout  a pokusit se jít do vedení, neboť šance tam jednoznačně byly. Hned ze začátku druhého poločasu se však zranila bekyně Polanská a muselo dojít k přeskládání obrany. Později ji ještě z útočných řad posílila útočnice Fridrichová. Na obou stranách padalo v druhé půlce hodně gólů. Přestože se vracovský tým držel na rozdíl 2-3 gólů, nedařilo se mu na soupeře dotáhnout. V posledních minutách zápasu se ještě nešťastně zranila M.Hurtíková, která tak bohužel odjížděla zpět domů se sádrou na ruce.