ČlánkyVýsledky

Výsledky aktuálního kola – Ostopovice, Olbramovice, Veselí

Přehled výsledků zápasů ze 30. srpna až 1. září (Ostopovice, Olbramovice, Veselí).

St. žačky
TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Ostopovice 19:0 (12:0)
Sestava: Jurečková – Repíková, Kolibová, Buličková, Kutarňová, Novotná, Somrová – Polanská N. (5), Šafářová (5), Jandásková (3), Niklová (3), Čajková K. (2), Fridrichová (1), Vybíralová
Rozhodčí: Šimek Martin

V prvním letošním soutěžním zápase, netradičně ještě v sprnu a k tomu v pátek se utkaly st. žačky s nováčkem soutěže z Ostopovic. Zápas proběhl v poklidném tempu, až na dvě zranění soupeřek, jež se bez cizího zavinění střetly hlavou, naštěstí se nic vážného nestalo a hráčky byly schopné utkání dohrát do konce. Svou premiéru za starší odehrála Nikolka Vybíralová, která bude ještě dva roky mladší žačka, bohužel se jí nepodařilo vsítit branku.

Neděle 1.9.2013
St. žačky

TJ Sokol Olbramovice  – TJ Sokol Vracov 2:27 (2:16)
Sestava:
Jurečková – Repíková, Kolibová, Buličková, Kutarňová, Novotná, Somrová – Niklová (9), Polanská N. (8), Jandásková (7), Fridrichová (2), Šafářová (1)
Rozhodčí: Palarčík Vladimír

Olbramovice nejspíš neměly natrénováno, což nesnižuje výkon našich holek. Obrana domácí útočníky téměř k ničemu nepustila, soupeřky se prosadily pouze z rychlých breaků, kdy se naše obrana zapomněla.

Druhý poločas byl z našeho podání velmi slabý, za 17 minut jsme dali pouze čtyři branky, ale zato za zbývajích 7 minut se útok probral z deštivého počasí a stihl nastřílet ještě 7 branek.

Příští týden mají žačky pauzu, další zápas je čeká v sobotu 14. září v Humpolci.

Ženy:
TJ Sokol Olbramovice A  – TJ Sokol Vracov 13:14 (6:6)
Sestava:
 Čajková S. – Polanská A., Flajzarová, Netopilová, Pekařová – Svitálková (5), Kozumpíková (5), Raiskubová (4), Gazdová

článek v přípravě …

Muži:
SK NH Veselí nad Moravou – TJ Sokol Vracov 17:13 (7:4)
Sestava: Gasnárek, Lukeš D. – Hanák, Raiskup, Tománek, Lukeš R., Bábíček – Pres, Plášek (4), Sobotka (2), Fridrich(5), Jandásek (2)
Rozhodčí: Šotner Josef

Špatné počasí dávalo od začátku tušit, že utkání bude chudší na góly a rozhodne spíše bojovnost a nasazení. Veselané vstoupili do utkání s vysunutou agresivní obranou, se kterou se jen těžko vracovští forvardi vyrovnávali. Na druhé straně,ale hostující obrana šlapala na maximum a Veselanům moc úspěšných zásahů nedovolila. I proto byl stav okolo 15. Minuty pouze 5:2 pro domácí. Vracovský útok bohužel nedokázal najít účinnou hru na dobře hrající obranu domácích, z toho resultovalo poločasové skóre 7:4.

Do druhé půle nabádal trenér Zelinka své svěřence, aby se vzpamatovali a začali si hrát svou hru. Hráči Vracova si toto vzali k srdci a do druhé půle šli s vědomím, že se výsledek dá zvrátit na svou stranu. Opak byl ale pravdou a úvodních deset minut zcela patřilo Veselanům, kteří odskočili až na osmibrankový rozdíl a s hosty to vypadalo zle. Naštěstí si zavčasu vzpomněli na slova svého kouče a zlepšenou hrou začali s domácího náskoku podstatně ukrajovat. Obrana včele s bravurně chytajícím Gasnárkem pokračovala ve své výborné hře, forvardi zpřesnili střelbu a rázem to bylo ve 22. Minutě 15:12. Pak se  probral i veselský útok, který přidal dvě pohledné branky a Veselané si už vzít dva ligové body nenechali. Mrzí především hra útoku v 1.poločase s velkým počtem ztracených míčů a 2 neproměněné pokutové hody v 2.poločase

První domácí utkání sehrají Vracovjané 8. září, kdy budou hostit mladý abciozní tým Moravské Slavie Brno.