Výsledky

Mladší žákyně postupují na ZHP ČR

V sobotu 23. ledna 2016 odehrály mladší žákyně v Brně   v hale TJ Tatran Bohunice 2.kolo ZHP . Skončily bez prohry na 1.místě.
Turnaje se nezúčastnilo družstvo Drakenu Brno a tak počet účastníku klesl na 4 družstva. Hrálo se 2×20 minut a tak holky dostaly zabrat. Kvůli nemoci a zranění zůstalo doma 7 děvčat a tak se v poli  střídalo jen 7 hráěek a zápasy s Miroslaví a Ostopovicemi pak bez střídání. Shoda bodů i skore ze vzájemných zápasů Vracov – Miroslav se srovnalo a tak o postupu rozhodovaly pokutové hody. Až v desáté sérii rozhodla Aneta Kuchynková o našem postupu do finálového turnaje v České Skalici (na pokutové hody 3:2 pro Vracov).

Výsledky turnaje:
TJ Miroslav – TJ Sokol Ostopovice 15:8 (8:5)
TJ Jiskra Humpolec – TJ Miroslav 6:17

TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec 24:3 (13:2)
Kuchynková (10), Dobešová (8), Varmužová (5), Králová (1)

TJ Sokol Ostopovice – TJ Jiskra Humpolec 25:2 (13:1)

TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov 7:10 (3:5)
Po výborném výkonu všech hráček jsme skore zápasu dotáhli až na 9:4, ale ke konci zápasu přišly zbytečné chyby při přechodu do útoku a ze zápasu bylo drama, ale nakonec jsme udrželi rozdíl 3 branek.
Dobešová (5), Kuchynková (4), Varmužová (1)

TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Ostopovice  12:8 (6:7)
Po prvním poločase jsme prohrávali po spoustě neproměněných šancích a chybách obrany. V druhé půli se zlepšila obrana a utkání jsme otočili.