ČlánkyVýsledky

TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Ostopovice / TJ Sokol Olbramovice, ne 12. května

Výsledky nedělního deštivého kola. Muži prohráli bitvu o ligu, ženy udržely naději na kvalifikaci a žačky si zajistily postup na PČR v Raspenavě.

Muži:
TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Ostopovice 17:27 (9:14) 

Sestava: Červenák, Gasnárek – Hanák, Loprais, Lukeš, Raiskub, Šelle – Fridrich (10), Jandásek (1), Plášek (4), Sobotka (2)
Rozhodčí: Ziegler Miloň

Ženy:
TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Olbramovice A 24:8 (15:5)
Sestava: Čajková – Polanská A., Presová, Flajzarová, Netopilová – Gazdová (2), Hurtíková (8), Pekařová (1), Raiskubová (6), Svitálková (7)
Rozhodčí: Šimek Martin

TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Olbramovice B 15:15 (5:8)
Sestava: Čajková – Polanská A., Presová, Flajzarová, Netopilová – Gazdová, Hurtíková (9), Pekařová, Raiskubová (1), Svitálková (5)
Rozhodčí: Šimek Martin

St. žáci
TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Ostopovice 12:35 (6:21)
Rozhodčí: Raiskup Michal

St. žačky:
TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Olbramovice 15:8 (6:4)
Sestava:
Jurečková – Repíková, Kolibová, Fridrichová, Novotná, Kutarňová, Somrová – Jandásková (7), Polanská N. (4), Niklová (2), Šafářová (2), Čajková
Rozhodčí: Gazdová Renata

Na podzim chyběla holkám brankářka Lucka, což by hlavní důvod neúspěchu v Olbramovicích, do odvety šel tým v plné sestavě. Od začátku bylo jasné, že utkání nebude vůbec jednoduché. Soupeřky se chtěly také rvát o postupové šance. Mokré hřiště pěkné technické házené nepomáhalo, na obou stranách bylo k vidění mnoho technických chyb. Oba útoky se nemohly dlouho prosadit, první branka padla až v šesté minutě. První poločas bylo skóre tahané a zkončilo 8:6 pro domácí.

Začátek druhého poločasu vypadal velmi podobně tomu prvnímu. První a druhá branka padla v sedmé a osmé minutě, Vracov vedl 8:5. V tomto okamžiku se začal lámat zápas a domácí holky přidávaly jednu branku za druhou, hostující hráčky dlouho nedokázaly odpovědět, až ve 22. minutě snižovaly na 15:7, do konce zápasu stihly přidat ještě jednu branku. Po závěrečném hvizdu se mohla děvčata radovat, svůj cíl si pro letošní ročník v oblastní soutěži splnila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..