Nezařazené

Modřany – Vracov, 4. září 2016

V neděli 4.9.2016 odehrály naše ženy druhé soutěžní utkání na hřišti Modřan. Po vyrovnaném zápase s dramatickým koncem naše ženy bohužel nezískaly žádné body.
TJ Spartak Modřany – TJ Sokol Vracov  17:16 (9:10)
Do Modřan zajížděla vracovská děvčata v pozměněné setavě. V útoku vystřídala Alžbětu Fridrichovou nová posila z Drakenu Tereza Gajdušková, která ve Vracově hostuje.
Hosté začali aktivněji a od začátku utkání o gól až dva vedli. Dařilo se zejména Tereze, ale velmi dobře hrálo celé družstvo, kde byla vidět snaha zpravit si chuť po domácí prohře s Náchodem.
Do šaten se šlo za stavu 9:10 pro hosty. Druhou půli začali lépe opět hosté a poařilo se jim odkočit na rozdíl tří branek. Díky dobré obraně a jisté golmance Čajkové, vstřelili domácí první branku až ve dvanácté minutě druhé půle.
Jenže to byl klíčový okamžik, od té chvíle se rozehrál domácí útok a hosté začali chybovat. Poprvé se domácí dostali do vedení ve dvacáté páté minutě druhé půle a díky zkušené obraně si již vítězství nenechali vzít.
Hodnocení trenéra: „S předvedenou hrou jsem vcelku spokojen, oproti minulému týdnu se hra hodně zlepšila. Samozřejmě nás prohra mrzí, ale musíme pracovat dál a pak se dostaví i úspěchy.“

Sestava:
Brankářka: Silvie Čajková
Obrana: Andrea Polanská, Lucie Jurečková, Veronika Somrová, Monika Pekařová
Útok: Renata Chlustinová 1, Kateřina Šafářová 2, Dorka Kozumplíková 4, Tereza Gajdušková 9