Informace

Rozpis zápasů podzim 2015 a jaro 2016

Opravený rozpis podzimu – čtěte pozorně.
Pozor na změny: mladší žákyně v sobotu 3.10.2015 odjezd vlakem v 6:15 – návrat spíše 17:50, 4.10.2015 – 9:30 muži Veselí – Jihlava, 10:45 starší žáci Veselí – Jihlava 12:30 muži Vracov – Jihlava a 14:00 starší žákyně Vracov – Jihlava. Zápas starších žaček s Drakenem se překládá z 1.10. na čtvrtek 8.10.2015 v 17 hodin (rozhodčí Jandásek, skore Polanská N). Ještě jedna změna –  v sobotu 10.10.2015 (Olbramovice mlžky a Miroslav dky) se posunuje odjezd autobusu na 6:30 (jedeme přes Brno pro Draken a na znojemsku je objížďka)

V přílohách najdete rozpis s dopravou, odjezdy, rozhodčí, obsazení bufetu a skore a taky ředitele domácích turnajů. Každý osobně zodpovídá za účast podle rozpisu. Snahou bylo rozložit organizaci domácích zápasů na více osob. Plánujte – každý mobil má kalendář. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, seženete za sebe náhradu. Změny dopředu nahlaste – upraví se rozpis. Rozkliknutím poznámek u odjezdů a příjezdů  najdete detaily dopravy, kontakty na řidiče mikrobusů. V rozlosování jaro 2016 chybí některé začátky na hřištích soupeřů, tudíž chybí odjezdy. Kromě zápasu s Náchodem a finále ZL dorostenek termíny na jaře platí a tak můžete plánovat dovolené aj. a nenechávat kolegy v oddíle ve štychu.  U jednotlivých utkání je pravděpodobná delegace rozhodčích z oblasti – pak píská delegovaný. Na turnaje je delegace nepravděpodobná (střídání si domluvte mezi sebou). Obsluha bufetu nastupuje 1 hodinu před prvním zápasem, obsluha skore stačí 15 minut před zápasem (obsluhuje i rozhlas). rozhodči 30 minut před zápasem. Hřiště připraví družstvo hrající 1. zápas (vyjímku tvoří předzápasy družstva Veselí, kterým se hřiště bude chystat )