Informace

Miroslav – Vracov, 27. září 2015

V neděli zavítala děvčata na umělou trávu v Miroslavi. Starší žákyně a dorostenky se jely poprat o body s nejlepším soupeřem v oblasti.

Dorostenky
TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov 13:29 (8:18)
Rozhodčí: Palarčík Vladimír (Brno)

Sestava: Jurečková Lucie – Repíková Michaela, Novotná Vanesa (2), Kutarňová Ema, Kolibová Tereza – Polanská Natálie (14), Šafářová Kateřina (7), Fridrichová Alžběta (5), Čajková Karolína (1)

Komentář: Miroslav přihlásila dorostenky premiérově, žádní otloukánci však proti Vracovu nenastoupily, děvčata hrála proti hlavnímu oblastnímu rivalovi posledních let. Tentokrát však vstup do zápasu v klidu zvládla a vedla 4:0, dalo se již tušit, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. O poločase, kdy naše děvčata vedla o deset branek a soupeřčinu branku překonala 18x bylo hlavním cílem dohrát utkání vklidu beze zranění, takže ve druhém poločase nebyla vidět tak „pěkná“ házená jako v poločase prvním. Zcela typicky naši brankářku nejvíce zatížila a prověřila střelkyně Simona Krátka, tentokrát devíti brankama.

St. žačky
TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov 18:9 (13:5)

Sestava: Škarecká Adéla, Kutarňová Ema, Kolibová Tereza, Kočičková Monika, Lopraisová Aneta, Kůrová Anna – Čajková Karolína (5), Dobešová Adéla (2), Varmužová Terezie (2), Chlustinová Adéla, Králová Daniela

Komentář: Na zápas ze zdravotních důvodů neodcestovala brankářka Kateřina Kulendová a tak děvčata musela mět výpomoc od mladší žačky Adély Škarecké, té bohužel zatím chybí centimetry na střely mířené nahoru a tak v průběhu prvního poločasu neměla moc příležitostí si šáhnout na balon. Útok tentokrát podal mírně zlepšený výkon od minulého týdne, stále je to však málo branek na vítězství. Své premiérové branky za starší žačky se dočkala Terka Varmužová a Áďa Dobešová.