ČlánkyVýsledky

Draken Brno – TJ Sokol Vracov, ne 2. června 2013

Poslední hrací víkend soutěžního ročníku 2012 / 2013, jsme hráli na Drakenu.

Muži:
Draken Brno B – TJ Sokol Vracov 14:16 (7:9)
rozhodčí: Příhoda Jiří

Sestava: Červenák – Hanák, Bulička, Lukeš, Loprais, Raiskup – Fridrich (4), Plášek (4), Jandásek (3), Sobotka (3), David (2)

V deštivém poledni sehráli vracovští muži poslední utkání sezony 2012/2013 na hřišti Drakenu Brno B. Utkání bylo od začátku vyrovnané, 8. min. 2:2. Od desáté minuty zlepšili vracovští střelbu a rázem vedli o dvě až tři branky. Tento náskok si hosté udrželi až do konce prvního poločasu.

Na začátku druhého poločasu vypadla na chvilku slováckému týmu střelba a to mělo za následek stlačení jejich náskoku na minimum 10:11. Poté zavelela k obratu vracovská obrana, která nedostala šest minut branku, vynesla forvardům množství míčů, které útočná lajna přetavila v rozhodující náskok 11:14. Tento fakt nepřenesl drakenský kouč Skalník a po nemístných poznámkách ho domácí sudí Příhoda ohodnotil červenou kartou. Zápas se přiostřil, jeden z drakenských obranců bezdůvodně udeřil pěstí Jandáska, a následně za vzájemnou potyčku s Pláškem viděl červenou kartu, bohužel ji viděl i hostující hráč.

Vracovjané se těmito fakty nenechali ovlivnit a zápas dotáhli do vítězného konce. Velkou pochvalu zaslouží za druhý poločas obrana i s brankářem.. Vítězstvím hráči poděkovali hrstce věrných fanoušků.

Ženy:
Draken Brno A – TJ Sokol Vracov 20:13 (10:8)
rozhodčí: Mikulka

Sestava: Čajková S. – Polanská A. – Flajzarová, Netopilová, Presová – Raiskubová (10), Svitálková (9), Pekařová (1)

Dorostenky:
Draken Brno – TJ Sokol Vracov 11:15 (7:7)
rozhodčí: domácí

Sestava: Jurečková – Repíková, Netopilová,  Novotná, Pekařová, Somrová – Vykydalová (6), Jandásková (4), Polanská N. (2), Fridrichová (1), Niklová (1)

St. žáci:
Draken Brno – TJ Sokol Vracov 13:20 (8:11)
rozhodčí: domácí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..