Niklová                 2
Svinov x Vracov  10:3 (4:0)
Jandásková     2
Cahlíková         1
tabulkaPo vynikajících pátečních a sobotních výkonech vracovským děvčatům zvlhl střelecký prach a v nedělním zápase se Svinovem prohrály 3:10 a přišly tak o druhé místo v turnaji. Až na poslední zápas to byla hra, na kterou se dalo dívat. S Plzní, která nakonec turnaj vyhrála,  jsme po vynikajícím výkonu přišli o vítězství až v posledních vteřinách. Dvě vteřiny nás dělily od možnosti hrát o 1.místo.  Ještě 2 minuty před koncem jsme vedli 10:8. Naopak v zápase s Opatovicemi (stříbrné družstvo PČR) jsme dlouho prohrávali – skore narostlo až na 6:12. Nevídaný obrat se podařil v posledních 10 minutách, které jsme vyhráli 7:1 a zápas  srovnali na 13:13. Na 4. místo nás odsunul náš nedělní soupeř, když střelecky naprosto zklamal útok. Individuální ocenění si odnesla Klára Jandásková – byla vyhlášena nejlepší útočnicí turnaje.