Výsledky

Miroslav – Vracov, 1. října 2016

V sobotu hrály mladší a starší žákyně (foto) na hřišti TJ Miroslav
Soutěžní body žačky z Miroslavi nepřivezly, velmi škoda je především těch u mladších žaček.

starší žákyně:
TJ Miroslav A – TJ Sokol Vracov  23:10 (10:5)
Rozhodčí: Šotner Miloš

Sestava a branky: Kulendová (3), Škarecká – Lopraisová, Semmlerová, Kočičková, Šťastná, Varmužová An, – Varmužová T, (4), Chlustinová, Kuchynková (2), Dobešová (1)

Soupeřova obrana je velmi fyzicky vyspělá, naše drobné útočnice měly prosazování velmi složité (asi jako každý zápas starších žaček). Naopak obrana hrála velmi dobře – obdržené branky neodpovídají skutečnému obrazy hry. Většinu branek jsme dostaly po výkroku soupeřky do průrazu, bohužel pro nás, tento přestupek dnes nebyl pískán. Za povšimnutí stojí i zákeřná hra soupeřek, v momentě, kdy se se štěstím podařilo naší útočnici uvolnit a jít sama na branku, přislo podkopnutí nohou ze zadu, nicméně červená karta a píšťalka rozhodčího zůstaly v ledovém klidu, podobných situací bylo v průběhu celého zápasu několik.

starší žákyně:
TJ Miroslav B – TJ Sokol Vracov  12:14 (6:6)
Rozhodčí: Šotner Miloš

Sestava a branky: Kulendová (1), Škarecká – Lopraisová, Semmlerová, Kočičková,Šťastná, Varmužová An. – Kuchynková (7), Chlustinová (3), Dobešová (3)

V zápase, kde již prakticky o nic nešlo a zejména žačky, co hrály již třetí zápas, neměly moc chuť hrát, se nám dařilo. V druhém poločase dokázala naše děvčata odskočit až na pět branek, soupeřky však v závěru zkorigovaly na rozdíl jen dvou branek.

mladší žákyně:
TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov  18:15 (10:5)
Rozhodčí: Šotner Miloš

Sestava a branky: Koutná – Salvová, Snášelová, Varmužová Am. – Kuchynková (11), Dobešová (4), Chlustinová

Z úvodních dvou útoku daly naše útočnice dvě branky a bylo z toho rychlé vedení 2:0, to však bylo naposledy co Vracov držel vedení. Poté naše děvčata začala dělat naprostí tristní školacké chyby a soupeřky měly spousty míčů naprosto zadarmo. Do toho se přidala velmi mizerná střelba, kdy mnohdy míč přeletěl branku o několik metrů. V průběhu prvního poločasu se z dvoubrankového vedení stalo manko v jednu chvíli až sedmi branek. Po důrazné poločasové promluvě se obraz hry v druhé půli opticky velmi zlepšil. Především se chytla střelecky Aneta Kuchynková. Výsledná prohra o tři branky tak může být malé vítězství vhledem k průběhu první půle. Za zmínku stojí famózní výkon Sandry v brance, která při mnoha zákrocích doslova čarovala. Z obdržených 18 branek byla jenom jedna branka dole, zbylých 17 šlo nahoru, kde momentálně Sandra vzhledme ke své výčce nemá šanci.