ČlánkyVýsledky

Vracov – Jihlava, 2. října 2016

V neděli se na našem hřišti utkaly mladší (foto) a starší žákyně s družstvy SK Autonot Jihlava Zápasy dorostenek a muži se budou hrát na žádost soupeře v jarní části. Všechny 4 body zůstaly doma.

9:30 mladší žákyně:
TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava  28:7 (16:5)
Rozhodčí: Hurtíková Marcela

Sestava a branky: Koutná Sandra – Varmužová Amálie, Salvová Kateřina, Tužilová Barbora, Snášelová Bára (2), Pimková Tereza, Kuchynková Aneta (11), Dobešová Adéla (5), Chlustinová Adéla (10)

Jihlavské žákyně jsme porazili rozdílem třídy – záhrála si i dvě děvčata z přípravky (Pimková Tereza a Tužilová Barbora). Aktivní obranou jsme omezili střelbu nahoru a zbytek pochytala Sandra.

11:00 starší žákyně:
TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava  7:2 (3:1)
Rozhodčí: Chlustinová Renata

Sestava a branky: Kulendová Kateřina, Škarecká Adéla – Lopraisová Aneta, Varmužová Aneta, Semlerová Karolína, Šťastná Adéla, Kůrová Anna, Kočičková Monika, Kuchynková Aneta (1), Dobešová Adéla (3), Chlustinová Adéla (3), Slavíková Barbora, Buricová Miroslava

Výborný výkon obrany a bankářek, bojovný výkon útoku (ještě mladší žákyně). Holky vydržely celý zápas v tempu a přehrály o hlavu vyšší soupeřky. Klobouk dolů patří všem – na hřiště se poprvé dostaly i nová děvčata (Slavíková Barbora a Buricová Miroslava)