Články

Přátelské utkání st. žaček s Drakenem, 2. března

Z původně plánovaného utkání dorostenek nakonec vzešel v uvozovkách jenom zápas starších žaček, dorostenky obou oddílů se téhož dne vydaly podpořit své ženy, vracovské do Troubek a drakenské do Čakovic. Absenci domácích dorostenek doplnila zranění a nemoci klíčových žaček, do branky se tak musel postavit Dominik Lukeš.

Výsledek:
Vracov – Draken 30:10

Sestava: Lukeš – Repíková, Buličková, Fridrichová, Somrová – Jandásková (11), Polanská N. (8), Niklová (6), Šafářová (5),

Rozhodčí: Sobotka Roman

Zápas se hrál nezvykle na čtvrtiny, trenéři tak měli více prostoru na objasnění chyb a pokynů. Začátek utkání byl velmi vyrovnaný, hosté zpočátku i vedli, do konce první čtvrtiny se jim však podařilo trhnout na 8:2. V domácím útoku pokračovala střelecky bídná forma z poslední doby. Naštěstí všechny technické ztráty hasila obrana, především důrazným obsazováním středního pásma.