ČlánkyVýsledky

St. žačky, 1. vložený turnaj – Jihlava

Děvčata nastoupila do prvního zápasu proti maličkým hráčkám Humpolce. Díky tomu se mohly v útoku vystřídat i obránkyně, Bětka si zahrála na bekovi a útoky se střídaly po 5 minutách. Za první poločas (hrálo se 2×15 minut) padly pouze 4 góly a to do branky Humpolce, zápas nebyl moc aktivní. Také moc nepomohlo, když mladý rozhodčí neodpískával pasivitu, rohový hod nebo klepnutí balónem 3x a to i v dalších zápasech. V druhém poločase jsme se víc rozstřílely a všech šest útočnic si dalo alespoň jeden gól v celkovém skóre 11:0.

V dalším utkání se po týdnu děvčata utkala s Miroslaví. Špatná střelba na obou stranách se projevila na skóre, o poločase jsme vedly 2:1. Z velkého množství střel z trestného hodu se prosadila jednou pouze Bětka Fridrichová. Je ale nutné pochválit obranu, Vracov nakonec zvítězil 5:3.

Zápas proti Jihlavě byl o něco vyrovnanější a trochu se vylepšila střela, i když mladší útok působil občas trochu zmateně. V druhém poločase už nepadlo moc gólů a zvítězily jsme 7:4.

Poslední utkání se odehrálo proti našimi největšími soupeřkami z Olbramovic. Zápas pro nás zachraňovala Lucka v brance a obrana opět fantastickým výkonem s Míšou Repíkovou na bekovi. Holky vynášely balóny a pomáhaly jak se dalo, ale útočnice toho nedokázaly využít. Střelba často končila v nohou brankářky Olbramovic, útočnice si tento zápas bohužel prohrály sami 4:5.

S Olbramovicemi se po domluvě předehrál nedělní zápas a opět jsme prohrály 3:6.

Výsledky:

• Vracov – Humpolec        11:0 (4:0)
  • Vracov – Miroslav             5:3 (2:1)
  • Vracov – Jihlava               7:4 (5:3)

• Obrana: Michaela Repíková, Michaela Schneiderová, Natálie Polanská, Veronika Somrová
  • Útok: Eliška Niklová, Monika Pekařová, Kateřina Šafářová, Sylva Cahlíková, Alžběta Fridrichová (útok i obrana)