TJ Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov

Muži
Ostopovice – Vracov 28:22 (12:11)
Sestava – Červenák, Gasnárek – Hanák, Lukeš, Šelle, Bulička, Raiskup – Plášek (3), Sobotka (7), David, Jandásek (1), Fridrich (11)

Třetí kolo JMOP poslalo vracovské muže na předměstí Brna do Ostopovic. Tam tým ze Slovácka sehrál důležitý duel, který měl hodně napovědět o postupových ambicích.

Domácí tým nastoupil do zápasu lépe, když  z úvodního výhozu dokázal otevřít skóre. Z  následného útoku se podařilo srovnat Sobotkovi. V podobném duchu pokračoval celý první poločas, ve kterém domácí v útoku spoléhali především na vysokého Tomašoviče, který dělal vracovské obraně nemalé problémy.

Druhý poločas začal opět velmi vyrovnaně. Oba týmy se předháněli ve skóre. Svou černou pětiminutovku si hosté vybrai  mezi 12. a 17. minutou. Nejprve neproměnili několik šancí a domácím hráčům se podařilo v některých případech šťastnými brankami odskočit na pětibrankový rozdíl, který byl pro vývoj utkání zásadní. Domácím házenkářům narostla křídla a přidávali  do hostující sítě gol za golem. Zabránit  tomu nepomohlo ani střídání vracovských golmanů.

I přes snahu hostů se už náskok domácích stáhnout nepodařilo a proto si Slovácký tým neodváží z Brna ani bod.

.

St. žáci
Ostopovice – Vracov 23:14 (14:9)
Sestava – Dominik Lukeš – David Pres, Martin Fridrich, Šimon Hofr, Vojta Marek – Tomáš Mrkva (7), Tomáš Kulenda (2), Petr Bačík (5)

Začátek zápasu a rovnou celá 1.polovina utkání byla hodně vyrovnaná z obou stran.Měli jsme dost šancí které jsme dokázali využit včetně proměněného
šesti metrového hodu.Útok hrál 1. polovinu výborně,obrana taky nehrála špatně,problém dělala rychlost domácího útoku ve které byl největší problém útočník s číslem 17,
který měl velkou ranu a dokázal zakončit.,mně v brance dělal obrovský nechytatelný problém. .2.polovina utkání začala 5 minut bez golu,bezgolových 5 minutr prolomil
domácí útok,který rychlou akcí a kličkou zvýšil na 15:9,poté už šance na vyrovnání mizely.Když bylo skore domácího týmu na 20 tak přidali do 2 minut